Jesteś tu:

  • O nas

O nas

Firma ENER KAP Sp. z o.o., jako przedstawicielstwo dystrybucyjne Kingspan Renewables Ltd, skupia się na wdrażaniu i dystrybucji najnowszych i najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie systemów solarnych, które w efektywny sposób mogą zostać wykorzystane w warunkach klimatycznych Polski.

Poza kolektorami słonecznymi, ENER KAP Sp. z o.o. z powodzeniem zajmuje się dystrybucją i montażem pomp ciepła wiodących producentów europejskich (m.in. Stiebel), jak również prowadzi projekty związane z przyłączeniami i wykonaniem dużych instalacji fotowoltaicznych.

Dystrybucja poprzez specjalistyczne podmioty handlowe oraz autoryzowany montaż jest podstawą fachowego doboru odpowiedniej instalacji, bezawaryjnej długoletniej eksploatacji i zachowania gwarancji każdego systemu opartego na kolektorach słonecznych, pompach ciepła, czy też panelach PV. Gwarantując produkty najwyższej jakości ENER KAP Sp. z o.o.  zapewnia swoim klientom pomoc i wsparcie techniczne, stałą i fachową opiekę handlową wraz z pakietami szkoleń technicznych.

Pomożemy Państwu wybrać odpowiedni produkt oraz sposób jego finansowania.

cofnij

Aktualności

Dodano: Środa 16 grudnia 2015

Elektrownia słoneczna w Dobrczu

Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 10 kWp w programie Prosument   ...

Dodano: Środa 26 sierpnia 2015

Parafia Świętych Polskich Braci Męczenników - Kościół Nawiedzenia oświetlenie LED

Modernizacja oświetlenia w Kościele Nawiedzenia na bydgoskich Wyzynach...

zobacz wszystkie aktualności

Kontakt z nami

ENER KAP Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 21
86-031 Osielsko

tel. +48 52 324 19 10
e-mail: biuro@enerkap.pl