Skip to main content

O FIRMIE ENER KAP 

O FIRMIE ENER KAP 

O FIRMIE ENER KAP 

O FIRMIE ENER KAP 

O FIRMIE ENER KAP 

O FIRMIE ENER KAP 

Poznaj ENER KAP Sp. z o.o.

Początkowo działaliśmy w branży energii odnawialnej, jednak z czasem – biorąc pod uwagę sytuację światową – diametralnie zmieniliśmy zakres naszych aktywności. Obecnie skupiamy się głównie na dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań, służących wsparciu samopoczucia, regeneracji oraz relaksacji, a także urządzeń o potencjale prozdrowotnym.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkowane przez nas:

REDOXERY
  • czyli urządzenia do wytwarzania idealnie czystej i zdrowej wody (nasyconej aktywnym wodorem), która oczyszcza organizm, a przez to jest niezbędna dla właściwego funkcjonowania każdego człowieka
urządzenia do DEKONTAMINACJI POWIETRZA
  • tj. jednostki w 99,99% oczyszczające powietrze z wszelkich zanieczyszczeń, bakterii i wirusów

Jesteśmy także właścicielem marki Normobaric for Life, która świadczy usługi w postaci organizacji sesji tlenowych w komorze normobarycznej zlokalizowanej w Osielsku koło Bydgoszczy.

Komora normobaryczna została wyprodukowana przez Ekonstal sp. z o.o.

Jako firma produkcyjna, ENER KAP w swojej strategii rozwoju pragnie przede wszystkim nawiązywać i prowadzić stałą współpracę handlową ze specjalistycznymi podmiotami sektora ochrony zdrowia, podmiotami z branży beauty & SPA, ośrodkami rekreacji i sportu, jak również z odbiorcami prywatnymi, którzy za najważniejsze uważają dbałość o zdrowie własne, jak i członków swojej rodziny.

Dowiedz się teraz, jak nasze urządzenia pomagają zmieniać przyszłość

Skontaktuj się z nami