O FIRMIE ENER KAP 

O FIRMIE ENER KAP 

O FIRMIE ENER KAP 

O FIRMIE ENER KAP 

O FIRMIE ENER KAP 

O FIRMIE ENER KAP 

Firma ENER KAP Sp. z o.o. jest obecna na rynku krajowym już od 10 lat.

Początkowo działaliśmy w branży energii odnawialnej, jednak z czasem, jak również biorąc pod uwagę sytuację światową, diametralnie zmieniliśmy zakres naszych aktywności. Obecnie już od paru lat skupiamy się głównie na dziedzinie dotyczącej wspomagania leczenia i zachowania zdrowia, chociaż można by powiedzieć, że w sposób nie do końca konwencjonalny.

W związku z powyższym, w naszej ofercie znajdą Państwo produkowane przez nas:

REDOXERY
  • czyli urządzenia do wytwarzania idealnie czystej i zdrowej wody, która oczyszcza organizm, a przez to jest niezbędna dla właściwego funkcjonowania każdego człowieka
urządzenia do DEKONTAMINACJI POWIETRZA
  • tj. jednostki w 99,99% oczyszczające powietrze z wszelkich zanieczyszczeń, bakterii i wirusów

Oprócz powyższego, będąc właścicielem marki Normobaric for Life, oferujemy możliwość korzystania z seansów w komorze normobarycznej zlokalizowanej w Osielsku koło Bydgoszczy.

Jako firma produkcyjna, ENER KAP w swojej strategii rozwoju pragnie przede wszystkim nawiązywać i prowadzić stałą współpracę handlową ze specjalistycznymi podmiotami sektora ochrony zdrowia, jak również z odbiorcami prywatnymi, którzy za najważniejsze uważają dbałość o zdrowie własne, jak i członków swojej rodziny.

Dowiedz się teraz, jak nasze urządzenia pomagają zmieniać przyszłość

Skontaktuj się z nami